Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij
Wszystkie Bestsellery
  Arcadia Reptile T5 ProKit Shadedweller Arboreal Spectrum UVA UVB
  • Arcadia Reptile T5 ProKit Shadedweller Arboreal Spectrum UVA UVB
  • Arcadia Pro T5 Kit ShadeDweller ARBOREAL Lampa 8W 2,4% UVB
  • Arcadia reptile połączenie w zestawy oświetleniowe dzięki specjalnej złączce
  • Zestaw lamp Arcadia Pro T5 ShadeDweller ARBOREAL lampa dla gekona orzęsionego ze świetlówką UVB 2,4%
  • Świetlówka Arcadia Reptile Shadedweller T5 Arboreal 2,4% UVB
  • Zestaw lamp Arcadia Pro T5 ShadeDweller ARBOREAL 8W 2,4% UVB Lampa dla gadów nadrzewnych

  Arcadia Pro T5 Kit Shade Dweller ARBOREAL Lampa 8W 2,4% UVB

  RARTP8SAX

  Zestaw Oświetleniowy Arcadia ProT5 ShadeDweller ARBOREAL 8W Lampa 2,4% UVB dla gadów nadrzewnych

  Całkowita długość: 315mm / 12,5″

  UV-B - 2,4%

  UV-A - 12%

  Długość świetlówki: 300mm / 12'

  224,99 zł
  Wysyłka w ciągu 24 godzin
  Ilość
  Dostępny

  Opis

  Zestaw lampa Arcadia Pro T5 ShadeDweller ARBOREAL 8W + Świetlówka 2,4% UVB

  Idealne rozwiązanie do zapewnienia delikatnego oświetlenia w pełnym spektrum + UV-B dla gatunków nadrzewnych i wspinających się, żyjących na wybiegach, w których nasadzenie/dekoracja jest przysunięta bezpośrednio do siatki oraz w tych, które nie używają intensywnego nasadzenia.

  • Całkowita długość: 315mm / 12,5″
  • UV-B - 2,4%
  • UV-A - 12%
  • Długość lampy: 300mm / 12'
  • Kelvin: 6000K

  ShadeDweller ProT5 Kit to elegancki, atrakcyjny, bardzo wszechstronny i dedykowany zestaw oświetleniowy UV-B, którego celem jest potrzeba nowoczesnego hodowania gadów.

  ShadeDweller ProT5 jest wyposażony w wysoce funkcjonalny, ale wyjmowany zakrzywiony odbłyśnik, który zapewnia bogaty w promieniowanie UV obszar wygrzewania się bezpośrednio pod urządzeniem.


  Oprawa Arcadia Reptile 8W 12”/30cm ProT5 jest używana i uwielbiana przez tysiące posiadaczy na całym świecie. Jest elegancka, stylowa, wytrzymała, łatwa w użyciu i umożliwia łatwe łączenie dalszych opraw ProT5 i paska LED JungleDawn.


  Zawiera:

  •     Lampa ShadeDweller-Arboreal,
  • Świetlówka Arboreal 2,4 UVB
  •     zestaw montażowy,
  •     kabel zasilający z przełącznikiem i kablem free link, z którego można podłączyć do 10 innych opraw ProT5 lub JungleDawn-LED Bar.

  Parametry

  •     Kod RARTP8SAX
  •     Długość 315mm / 12,5″
  •     Moc 8W
  •     Lampa T5 16mm
  •     Napięcie 220-240V 50Hz
  •     Kod EAN 5060127656981

  Podłącz do 10 jednostek

  Dzięki specjalnej złączce możesz połączyć lampę w zestaw do 10 urządzeń. Niezależnie czy to jest Pro T5 czy też LED Bar Jungle Dawn

  Uniwersalna i łatwa w użyciu jednostka, idealna do płytkich wiwariów.


  Prawidłowy poziom energii UV


  Odbłyśnik ProT5 zapewnia płynny strumień światła o średniej szerokości i jest idealny do zapewnienia łatwego do zmierzenia obszaru wygrzewania się dla każdego gatunku. Jednak w przypadku gatunków „mieszkających w cieniu”, takich jak gekony czubate, mniejsze węże pnące i płazy, które mogą z łatwością poruszać się w górę w pobliżu lampy, występuje zwiększona energia. Energia UV jest oczywiście kluczowa, ale musimy być pewni, że nie zapewniamy wskaźników UV, które są wyższe niż natura zapewnia „zastosowanie” i „poziom ochrony przed”.


  Specjalny design

  ShadeDwellerPro-Arboreal został zaprojektowany tak, aby był bezpieczny i skuteczny w użyciu w porównaniu ze standardowymi wiwariami z wierzchem z siatki i wewnątrz innych wiwariów, w których sadzenie/dekoracja jest zapewniona w bliskiej odległości od lampy. Ten zestaw zapewni idealne UVI i pozwoli mieszkańcom w pełni bezpiecznie korzystać z aktywowanego widzenia kolorów i naturalnego efektywnego cyklu D3. Używając naszej wypróbowanej i przetestowanej lampy 2,4% UV-B, 12% UV-A o wysokim CRI ShadeDweller-Arboreal, możesz mieć pewność, że zapewnisz bezpieczny i skuteczny wskaźnik UV, nawet jeśli zwierzę przemieszcza się wysoko w swoim otoczeniu w pobliżu lampy.

  Strefy Fergusona

  ShadeDwellerPro-Arboreal jest idealny dla gatunków żyjących w cieniu, takich jak Crested Geckos oraz gatunków, które należą do stref Fergusona 1-2, w zależności od odległości do wygrzewania się, zdolności wspinania się i wymagają mniejszej powierzchni energii UV. Dla tych gatunków żyjących w większych pomieszczeniach i tam, gdzie sadzenie/dekoracja nie pozwala na otwarte wygrzewanie się bardzo blisko lampy, lampa ShadeDwellerPro 7% byłaby właściwą opcją na 10-12” na wolnym powietrzu lub 6-8”, gdy jest używana na siatka (należy pamiętać również, że czarna siatka ogranicza przepływ światła bardziej niż stal nierdzewna. Zawsze najlepiej sprawdzać rzeczywistą energię miernikiem indeksowym Solarmeter 6.5).


  Pozwalanie gatunkom na samoregulację

  Powinniśmy zawsze zapewniać dostęp do energii UV na obszarze, który obejmuje przynajmniej całe ciało zwierzęcia, od nosa do otworu wentylacyjnego u jaszczurek i całego węża podczas zwinięcia, oczywiście ta strefa wygrzewania powinna być dopasowana z równym lub większym dostępem do stopniowanego cienia pionowo lub poziomo lub jedno i drugie. W ten sposób zwierzę może podróżować, aby naładować się energią pod lampą i naturalnie regulować swoją ekspozycję. Intensywne sadzenie roślinami liściastymi stworzy cienie w postaci rozproszonych liści i zapewni dobrą ochronę, na przykład, jeśli obudowa jest mocno obsadzona roślinami i istnieje pewna odległość między wygrzewaniem się a lampą, lampa ShadeDweller 7% może być bardziej odpowiednia do uzyskania optymalnego UVI na gatunek , skorzystaj z naszego bezpłatnego przewodnika po oświetleniu, aby sprawdzić optymalne UVI dla Twojego gatunku.

  Twórz systemy

  Połącz ShadeDwellerPro lub ShadeDwellerPro-Arboreal z oryginalną listwą LED Arcadia Reptile JungleDawn-LED, aby uzyskać więcej światła widzialnego i wysoki poziom PAR, który zapewni fantastyczny wzrost roślin. ShadeDweller, ProT5 i JungleDawn-LED Bar powinny być dostarczone wraz ze statystycznie kontrolowanym źródłem ciepła.

  Szczegóły produktu
  RARTP8SAX
  5060127656981
  RARTP8SAX

  Pasuje do Gatunku

  Gatunek
  Gekon
  Kameleon
  Wąż
  Opinie

  Napisz swoją opinię

  Bezpieczne Podłoże Lignocel 3-4mm 12,5 kg - 120 L

  Arcadia Pro T5 Kit Shade Dweller ARBOREAL Lampa 8W 2,4% UVB

  Zestaw Oświetleniowy Arcadia ProT5 ShadeDweller ARBOREAL 8W Lampa 2,4% UVB dla gadów nadrzewnych

  Całkowita długość: 315mm / 12,5″

  UV-B - 2,4%

  UV-A - 12%

  Długość świetlówki: 300mm / 12'

  Napisz swoją opinię
  Mogą ci się spodobać

  Nr Referencyjny SKU:: PRBLOCK0550S

  Marka: Reptiblock

  REPTIBLOCK Prasowane Włókno Kokosowe 600g 10L DROBNE Podłoże

  Recenzje: 0

  Reptiblock S - Prasowane Włókno z Kokosa - Odpylone podłoże kokosowe do terrarium klasy PREMIUM Dla gadów i płazów w postaci chipsów kokosowych. Idealne dla Węża, agamy, kameleona, żółwia, chomika, myszy, gekona i innych jaszczurek i gryzoni oraz jako dodatek do podłoży dla roślinOpakowanie 600g - 10 LDrobny Chips - Gradacja S

  Cena 15,99 zł
  Więcej
  Dostępny
  4 Inne produkty w tej samej kategorii

  Nr Referencyjny SKU:: CPSMIN14X

  Marka: ARCADIA

  Arcadia PureSun-Midi Zestaw Lampa dla Dużych Ptaków 14W 12% Full-Spectrum + 2,4% UV-B kit

  Recenzje: 0

  Kompletny system oświetleniowy Arcadia Bird „PureSun-Midi” to łatwy w użyciu, nowoczesny i atrakcyjny zestaw Full-Spectrum + UV-B. Pomaga zapewnić naturalne warunki dla Ptaków, w których będą czuły się bezpiecznie, komfortowo i swobodnie przez cały rok.14W 2,4% UVB i 12% UVA 7000K

  Cena 407,99 zł
  Więcej
  Dostępny
  Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

  Śledź nas na Facebooku