Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij
Wszystkie Bestsellery

  Arcadia Earth Pro Revitalise D3 100g - Witaminy i Minerały

  RAREPV100

  Naturalne minerały do o pełnym spektrum Witamin A, D3 i E, przeznaczone dla gadów, płazów i ptaków

  Zastosowanie: suplementacja do pokarmu

  opakowanie 100g

  47,25 zł
  Wysyłka w ciągu 24 godzin
  Ilość
  Dostępny

  Opis

  Arcadia Earth Pro Revitalise D3 100g Naturalne minerały i witaminy o pełnym spektrum z A, D3, E


  Przeznaczone dla suplementacji pokarmowej u wszystkich gadów.

  opakowanie 100g

  Może być stosowany ze wszystkimi gatunkami gadów, płazów i ptaków.

  Nie jest przeznaczony do spożycia przez ludzi, wyłącznie do użytku gadów/zwierząt.

  •     Ultra drobny proszek
  •     Naturalne minerały o pełnym spektrum, aminokwasy, pyłek pszczeli, karotenoidy i magnez.
  •     Wstępnie uformowana witamina A, D3, E o niskim poziomie dla bezpiecznego i efektywnego karmienia.
  •     Może być stosowany na 8 lub 16 etapie programu EarthPro-Feeding.

  Bogaty w naturalnie pozyskiwane minerały ziemi, pyłek pszczeli, karotenoidy o pełnym spektrum, aminokwasy i magnez.


  Włącz EarthPro-ReVitaliseD3 do swojego schematu żywienia, wiedząc, że jest on zarówno bezpieczny, jak i skuteczny, co stanowi nową ewolucję w opiece nad gadami w niewoli.


  Badania i rozwój

  EarthPro-RevitaliseD3 jest wynikiem lat badań i rozwoju. Współpracując z weterynarzami i ekspertami od pielęgnacji gadów na całym świecie, opracowaliśmy zupełnie nowy, bardzo drobny proszek, który może być używany do uzupełniania poziomów wstępnie uformowanych witamin A, D3 i E, jednocześnie zapewniając to, co najlepsze w równowadze naturalnej Ziemi Minerały, aminokwasy, karotenoidy o pełnym spektrum i pyłek pszczeli.

  Oczywiste jest, że większość gadów jest lepiej określana jako „oportunistyczne wszystkożerne”, co oznacza, że ​​czasami spotykają się z pełnowartościowym białkiem zwierzęcym w dzikiej diecie. Większość potrzebnej im D3 mogą uzyskać po ekspozycji na naturalne światło słoneczne i witaminy A i E ze związków roślinnych, ale nadal może być niedobór z powodu diety opartej głównie na owadach i roślinach.

  EarthPro-ReVitaliseD3 został opracowany tak, aby był bezpieczny i łatwy w użyciu. Ryzyko nadmiernej podaży witamin A i D3 może być wysokie w przypadku super silnych proszków, które można znaleźć w hobby. Te poziomy mocy nie są wymagane przy stosowaniu nowoczesnego oświetlenia UV oraz przy karmieniu pełną i zróżnicowaną dietą. ReVitaliseD3 został opracowany tak, aby naśladować poziomy preformowanych A, D3 i E, które znajdują się u małego ssaka.


  Przewodnik żywieniowy

  ReVitaliseD3 może być stosowany w ramach programu EarthPro-Feeding przy karmieniu 8 lub 16 dla hodowców z odpowiednimi systemami UV i ogrzewania. ReVitaliseD3 może być również bezpiecznie stosowany przy każdym drugim lub trzecim karmieniu dla tych, którzy zdecydują się na brak lub niskie promieniowanie UV.

  EarthPro-ReVitaliseD3 ma wszystkie zalety EarthPro-A, ale z dodatkiem magnezu i niskim poziomem preformowanych A, D3 i E. Może być stosowany razem z EarthPro-A i EarthPro-CalciumProMg, aby zapewnić doskonałość żywieniową.

  „Wysoki poziom biodostępnego wapnia i magnezu, niezbędnych dla zdrowych kości, nerwów, mięśni i mózgu. Dodatkowo niezbędny dla zdrowia reprodukcyjnego i trawiennego.

  Niestety, wciąż wydaje się, że jest bardzo mało dokładnych informacji dotyczących karmienia i tworzenia karm i suplementów dla gadów żyjących w niewoli. Podjęliśmy lata badań z jednymi z najlepszych mózgów w hobby, aby stworzyć ReVitaliseD3.

  Staromodna metoda zgadywania, ile każdego związku używa zwierzę dziennie, a następnie mieszania ich razem w laboratorium, po prostu nie może być właściwa. Pomyśl tylko, ile jest rodzajów i rozmiarów gadów? Jedyną odpowiedzią na te pytania musi być powrót do dzikiego karmienia, tak jak zrobiliśmy to w przypadku naszego najlepiej sprzedającego się proszku mineralnego EarthPro-A. Więc to właśnie zrobiliśmy. Oparliśmy się na EP-A i dostosowaliśmy go do poziomów odżywczych występujących u małego ssaka.


  Składniki

  Węglan wapnia, glinka mineralna, kompleks aminokwasów (roślinny), węglan magnezu, premiks multiwitaminowy, proszek z marchwi, karotenoid glonów (pełne spektrum), premiks witaminy B, pyłek pszczeli.


  kompleks witamin z grupy B; Witamina B1 8mg/kg, Witamina B2 12,8mg/kg, Witamina B6 16mg/kg, Witamina B12 40mcg/kg, Witamina K 4,8mg/kg, Nikotyna 64mg/kg, Pantoten 32mg/kg, Kwas Foliowy 4mg/kg. Biotyna 800mcg/kg.

  glina mineralna; SiO2 57,74%, Al2O3 18,23%, Fe2O3 3,09%, CaO 1,93%, MgO 4,19%, K2O 3,03%, Na2O 1,72%, P2O3 0,13%, TiO2 0,39%, Mn3O4 0,08%, V2O5 <0,05%, Cr2O3 <0,05%.

  Kompleks aminokwasów (baza roślinna) g/kg gotowego produktu; Lizyna 6,36, Metionina 1,99, Cysteina 1,27, Treonina 4,93, Trytofan 1,19, Walina 5,57, Leucyna 8,59, Izoleucyna 4,69, Fenyloalanina 5,25, Tryozyna 4,77, Histydyna 1,75, Arginina 4,37, Glicyna 4,05, Alanina 4,05, Kwas asparaginowy 10,06 Prolina 4.05, Seryna 4.37


  Opakowanie 100 gramów!

  Szczegóły produktu
  RAREPV100
  5060127656608
  RAREPV100

  Pasuje do Gatunku

  Gatunek
  Agama Brodata
  Gekon
  Kameleon
  Płazy
  Wąż
  Żółw
  Opinie

  Napisz swoją opinię

  Arcadia Earth Pro Revitalise D3 100g - Witaminy i Minerały

  Arcadia Earth Pro Revitalise D3 100g - Witaminy i Minerały

  Naturalne minerały do o pełnym spektrum Witamin A, D3 i E, przeznaczone dla gadów, płazów i ptaków

  Zastosowanie: suplementacja do pokarmu

  opakowanie 100g

  Napisz swoją opinię
  Mogą ci się spodobać

  Nr Referencyjny SKU:: PRBLOCK002

  Marka: Reptiblock

  REPTIBLOCK Włókno Kokosowe Chips 4,5KG 70L DROBNY Podłoże

  Reptiblock S  - Odpylone podłoże klasy PREMIUM w postaci chipsów kokosowych do terrarium - Prasowane Włókno z Kokosa Podłoże kokosowe dla gadów i płazów. Idealne dla Węża, agamy, kameleona, żółwia, chomika, myszy, gekona i innych jaszczurek i gryzoni oraz jako dodatek do podłoży dla roślin 4,5kg - 70L Drobny Chips - Gradacja S

  Cena 85,00 zł
  Więcej
  Dostępny
  2 Inne produkty w tej samej kategorii
  Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

  Śledź nas na Facebooku