Terrarystyka Sklep IMCAGES

Sklep Terrarystyczny z Pasji i doświadczenia

Nasz Sklep Zoologiczny powstał dzięki pasji właściciela Mikołaja Iwanowicza do wszelkich zwierząt a w szczególności gadów. Jesteśmy sklepem dla pasjonatów i wkładamy w to całe serce.

Spotkać nas możesz na największych giełdach i targach zwierzęcych w Europie. Ciągle poszerzamy swoją ofertę aby sprostać najbardziej wymagającym terrarystom.

Wszystko czego potrzebują Zwierzęta Terrariowe

Dla każdego gatunku gadów oferujemy odpowiednie produkty dopasowane do jego unikalnych potrzeb. Terraria, Lampy i żarówki UV, maty grzewcze, podłoża do terrarium i wiwarium, elementy wystroju, pokarmy, witaminy i wiele innych. Jeśli masz nietypowe życzenia i potrzebujesz produkty terrarystyczne, które ciężko znaleźć - pomożemy Ci je zdobyć !

Tylko sprawdzone produkty do Terrarium

Dzięki doświadczeniu w branży terrarystycznej oraz w hodowli przeróżnych zwierząt zarówno lądowych jak i wodnych możemy wybrać z rynku te produkty, które są sprawdzone, niezawodne i bezpieczne dla Twoich zwierząt. W ten sposób oferujemy Ci Zaufane Produkty do terrarium, których możesz być pewien

Wodoodporne Terrarium na Zamówienie

Prowadzimy własną markę IMCAGES produkującą Terraria PCV wszelkiego typu i rozmiaru. Są sterylne, bardzo wytrzymałe a zarazem lekkie oraz można je myć Karcherem.

Zapraszamy do zakupów

Sprawdź naszą ofertę teraz i znajdź swoje wymarzone wyposażenie i akcesoria do terrarium lub skorzystaj z kalkulatora na górze strony aby wyliczyć swoje terrarium PCV.