Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij
Wszystkie Bestsellery
 • Cena obniżona
Microclimate Evo Connected PRO Sterownik do terrarium z Wi-fi
 • Microclimate Evo Connected PRO Sterownik do terrarium z Wi-fi
 • Evo Connected PRO Termostat Wifi z czujnikiem wilgotności
 • Evo Connected PRO Termoregulator do terrarium z czujnikiem wilgotności
 • Sterownik Wi-fi do terrarium z czujnikiem wilgotności
 • Microclimate Evo Connected PRO z Wi-fi
 • Microclimate Evo Connected PRO Sterownik klimatu w terrarium
 • Microclimate Evo Connected PRO Regulator temperatury i wilgotności w terrarium

Microclimate Evo Connected PRO - Termostat do terrarium z Wi-fi i Czujnikiem Wilgotności

EVOPRO

Microclimate Evo Connected PRO - Termoregulator do terrarium z Wi-fi

Sterownik 3 Kanałowy do terrarium z Wi-fi i z czujnikiem wilgotności

1 341,00 zł
1 241,00 zł Oszczędź 100,00 zł
Wysyłka w ciągu 24 godzin
Ilość
Dostępny

Opis

MICROCLIMATE Evo Connected PRO — Trzykanałowy termostat do terrarium z Wi-fi i czujnikiem wilgotności

Sterownik Temperatury z możliwością połączenia ze smartfonem

 • Jeden kanał przyciemniania lub impulsowy
 • Jeden na wyłączonym kanale
 • Jeden kanał włączania i wyłączania z czujnikiem wilgotności
 • Każdy kanał ma własny czujnik o stopniu ochrony IP, który może być używany do monitorowania temperatury, nawet jeśli kanał jest używany do sterowania oświetleniem.
 • Rozwiązanie montażowe wbudowane bezpośrednio w całkowicie nowy pojemnościowy wyświetlacz dotykowy oraz w główną skrzynkę kontrolną.


Termostat EVO Connected PRO Jest to idealne rozwiązanie do monitorowania chłodnego końca terrarium, jeśli główna sonda znajduje się w obszarze wygrzewania. Umożliwia to rejestrację danych w całym gradiencie temperatury obudowy.

Monitoruj i kontroluj swój termostat z dowolnego miejsca na świecie za pomocą połączonej aplikacji mobilnej Evo lub pulpitu nawigacyjnego (termostat wymaga połączenia Wi-Fi).

Trzymaj wszystkie kable poza zasięgiem wzroku dzięki głównej skrzynce sterowniczej, w której znajdują się wszystkie połączenia za pomocą jednego kabla do całkowicie nowego wyświetlacza.

Kanał 1: ściemnianie/termostat pulsacyjny

Ten kanał steruje głównym źródłem ogrzewania w wiwarium. Ustawienia timera pozwalają na łatwą kontrolę źródła ciepła w trybie dzień/noc, poprzez obniżenie temperatury lub całkowite wyłączenie ogrzewania.

Kanał 2: kanał wł./wył.

Ten kanał idealnie nadaje się do sterowania promieniowaniem UV lub innym oświetleniem wizualnym w twoim wiwarium, po prostu włączając go rano i wyłączając w nocy.

Może być alternatywnie używany jako podstawowy termostat włącz/wyłącz, jeśli wymaga tego konfiguracja, na przykład uruchamiając matę grzewczą lub ceramikę o niskiej mocy jako tło lub ogrzewanie nocne.

Kanał 3: wł./wył. z czujnikiem wilgotności

Podłącz do zamgławiacza, miski, systemu deszczowego lub podobnego, aby automatycznie regulować poziom wilgotności w terrarium.

Całkowicie nowy wyświetlacz Większy, jaśniejszy, gładszy


Całkowicie nowy pojemnościowy panel dotykowy znacznie poprawia wrażenia użytkownika dzięki superszybkim czasom reakcji i gładkiej, całkowicie szklanej konstrukcji.

Wbudowane rozwiązanie montażowe dla całkowicie nowego pojemnościowego szklanego wyświetlacza dotykowego

Łatwy i znany system menu — wiele osób pokochało system menu w Evo i przyzwyczaiło się do jego układu.

Dobrą wiadomością jest to, że menu ekranowe pozostało w dużej mierze takie samo, co oznacza, że ​​możesz zanurkować z powrotem bez stromej krzywej uczenia się. Podobnie jak w przypadku poprzedniej generacji Evo, na ekranie dostępny jest wykres historii temperatury dostępny z ekranu dotykowego

Połączona aplikacja Evo

Aplikacja dostępna na iOS i Androida to centrum kontroli całej Twojej kolekcji gadów.

 • Dodaj do aplikacji tyle termostatów, ile potrzebujesz, aby monitorować i kontrolować swoją hodowlę z dowolnego miejsca na świecie.
 • Dane w czasie rzeczywistym są wyświetlane na ekranie głównym termostatów, w tym wykresy temperatury z danymi z okresu do 1 roku dostępne na wyciągnięcie ręki,
 • aktualne temperatury kanałów,
 • aktualne nastawy i stan mocy wyjściowej każdego kanału.


Łatwo przełączaj się między termostatami na ekranie głównym aplikacji i łącz różne typy Evo Connected w jednej aplikacji. Zaproś znajomych, rodzinę lub współpracowników do swojej kolekcji w aplikacji z różnymi poziomami dostępu.


Idealnie ułożone menu

Aby uzyskać dostęp do podstawowych, aż po zaawansowane funkcje. Termostat Evo Connected III Wykorzystuje wszystkie wspaniałe funkcje serii Evo, a następnie dodaje jeszcze więcej nowości w branży. Monitoruj i kontroluj swój termostat z dowolnego miejsca na świecie za pomocą aplikacji mobilnej połączonej z Evo lub pulpitu nawigacyjnego (do termostatu wymagane jest połączenie Wi-Fi)

Raporty panelu internetowego

 • Wraz z aplikacją Evo Connected działa Twoja własna sieć
 • Monitoruj i kontroluj całą swoją kolekcję z dowolnej przeglądarki internetowej.
 • Łatwe generowanie raportów z danymi do 1 roku na kanał do pliku .CSV, który jest idealny do każdego długoterminowego rejestrowania i raportowania danych takie jak wymagania licencyjne AAL.
 • Zaproś innych użytkowników do swojego pulpitu internetowego z różnymi poziomami dostępu co jest idealne dla sklepów i uczelni.


Ogrom kontroli

Każdy kanał ma opcję podstawowego sterowania aż do zaawansowanych funkcji. Nazwij każdy kanał, aby był łatwy do zidentyfikowania. Kanały i wyjścia są również oznaczone kolorami, aby ułatwić szybką identyfikację.

Wybierz rodzaj sterowania wymagany dla kanału pomiędzy Ściemnianiem lub Impulsem. Każdy kanał można ustawić na sterowanie ogrzewaniem, chłodzeniem lub stałą temperaturę. Można wybrać różne tryby synchronizacji, aby zapewnić podstawową kontrolę przez cały rok


Czas rampy

Możesz teraz wybrać czas rampy, który sprawi, że zmiany temperatury będą bardziej naturalne dla twojego zwierzęcia. Po osiągnięciu nowej wartości zadanej czas rampy wpływa na czas trwania zmiany temperatury. Jest to idealne rozwiązanie, gdy następuje przejście z pory nocnej do dziennej.

Możesz teraz wprowadzić czas, aby twoje wiwarium lub terrarium  nie nagrzewało się gwałtownie od niskiej temperatury w nocy do wysokiej temperatury w ciągu dnia.

Przejście może teraz nastąpić w ciągu godziny lub dwóch godzin, prowadząc do znacznie bardziej naturalnej zmiany temperatury w połączeniu z ustawieniem multi, co pozwala na całkowicie naturalny cykl temperaturowy przez cały okres 24 godzin.

Wyczucie czasu

Kontroluj środowisko dokładnie tak, jak chcesz, od prostego, stałego ustawienia po różne ustawienia dla każdego sezonu. Wybór nalezy do ciebie.

 • Stały - Jedna temperatura lub ustawienie 24h na dobę
 • Dzień noc - Inna temperatura lub ustawienie dla godzin dziennych i nocnych
 • 8 różnych temperatur lub ustawień w ciągu 24 godzin
 • pory roku - Możliwość ustawienia różnych ustawień pory dnia i nocy dla każdej pory roku
 • Okresy - Wyjście może być aktywowane w określonych godzinach na ustawione czasy. Idealny dla zraszaczy i zamgławiaczy. Dostępne tylko na kanale on/off.


Alarmy

Inteligentne termostaty wymagają inteligentnych alarmów. Każdy kanał ma indywidualny alarm podgrzania, nadmiernej temperatury i awarii czujnika. Alarmy można dostosować na każdym kanale z poziomu aplikacji lub ekranu dotykowego.

Po uruchomieniu alarmu zostaniesz ostrzeżony powiadomieniem push na telefon komórkowy, brzęczyk ostrzegawczy z ekranu dotykowego, a także kolor temperatury na ekranie dotykowym zmieni kolor.

Czerwony dla nadmiernej temperatury i niebieski dla zbyt niskiej temperatury. W przypadku alarmu zasilanie kanału zostanie odcięte do czasu potwierdzenia, że ​​sytuacja powróciła do normalnych warunków pracy.


Aktualizacje drogą radiową

Po dodaniu termostatu do połączonego konta będziesz mógł otrzymywać aktualizacje bezprzewodowo, aby zawsze mieć na swoim sprzęcie najnowsze oprogramowanie.

Istnieje kilka niesamowitych funkcji dla połączonych serii termostatów, które będą dostępne za pośrednictwem usługi aktualizacji OTA. Nie zapomnij aktualizować aplikacji ze sklepu z aplikacjami lub sklepu Play, aby zapewnić jej najnowszą wersję.


 •     Funkcja blokady ekranu zapobiega przypadkowym dotknięciom ekranu.
 •     Wewnętrznie dostępny Ultraszybki bezpiecznik chroniący termostat przed zewnętrznymi usterkami.
 •     Dzięki zakresowi temperatur od 0C do 100C Evo Connected obejmuje szeroką gamę gadów.
 •     Wodoodporne czujniki z oznaczeniem IP na każdym kanale zapewniają dokładne odczyty temperatury bez względu na warunki

Monitoruj i kontroluj całą swoją kolekcję z dowolnej przeglądarki internetowej.

Generuj raporty z danymi do 1 roku na kanał, które można łatwo wyeksportować do pliku .CSV, który jest idealny do dowolnego długoterminowego rejestrowania danych i raportowania, takich jak wymagania licencyjne AAL. Zaproś innych użytkowników do swojego pulpitu internetowego z różnymi poziomami dostępu, co jest idealne dla sklepów i uczelni.


Specyfikacja

 • Maksymalne łączne obciążenie 1200 W (maks. 600 W na kanał)
    
 • Sterowanie przyciemnianiem, impulsem i włączaniem
    
 • Cyfrowa kontrola i przetwarzanie temperatury na kanałach temperatury
     
 • Wodoodporny czujnik IP o długości 2,5 m
     
 • Dostęp do Wi-Fi wymagany dla funkcji opartych na chmurze
     
 • 5 lat gwarancji
     
 • Zaprojektowany i wyprodukowany w Wielkiej Brytanii
Szczegóły produktu
EVOPRO
758763254139
EVOPRO
Opinie

Napisz swoją opinię

Bezpieczne Podłoże Lignocel 3-4mm 12,5 kg - 120 L

Microclimate Evo Connected PRO - Termostat do terrarium z Wi-fi i Czujnikiem Wilgotności

Microclimate Evo Connected PRO - Termoregulator do terrarium z Wi-fi

Sterownik 3 Kanałowy do terrarium z Wi-fi i z czujnikiem wilgotności

Napisz swoją opinię
Mogą ci się spodobać
2 Inne produkty w tej samej kategorii
Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Śledź nas na Facebooku