Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij
Wszystkie Bestsellery
  • Cena obniżona

Arcadia Earth Pro-A 350g Witaminy Codzienne dla Gadów Promo Dnia

PROMOD-RAREP350

Bezpieczny i silny naturalny proszek witaminowy o pełnym spektrum dla wszystkich egzotycznych zwierząt domowych

opakowanie 350g

57,90 zł
52,11 zł Oszczędź 10%
Wysyłka w ciągu 24 godzin
Ilość
Dostępny

Opis

Arcadia Earth Pro-A 350g Witaminy Codzienne dla Gadów

Bezpieczny i silny naturalny proszek witaminowy o pełnym spektrum dla wszystkich egzotycznych zwierząt domowych

opakowanie 350g


EarthPro-A to mieszanka naturalnych minerałów i witamin o pełnym spektrum, przeznaczona do stosowania w prawie każdej paszy i dla wszystkich gatunków. EarthPro-A jest jednym z naszych „flagowych” produktów i reprezentuje rewolucję w prawidłowym żywieniu zwierząt egzotycznych.

Wierzymy, że w dzikim zwierzęciu kryją się wszystkie sekrety doskonałej opieki nad jeńcami. W związku z tym czerpiemy inspirację z dzikich źródeł pożywienia i zachowań żywieniowych. Staramy się naśladować te procesy w bezpieczny i skuteczny sposób, aby nasze zwierzęta mogły naprawdę dobrze się rozwijać w niewoli, tak jak na wolności. Aby to dokładnie osiągnąć, używamy jak najwięcej składników, które znajdują się w tych dzikich środowiskach w naszej żywności i suplementach.

Nasz suplement mineralny i witaminowy w proszku do codziennego użytku wykorzystuje to, co najlepsze w myśli naukowej i pozyskiwaniu składników. Zamiast korzystać z laboratoryjnej aproksymacji minerałów występujących w ziemi, używamy naturalnie wydobywanej gliny mineralnej o „pełnym spektrum”.


Naturalne minerały i witaminy o pełnym spektrum

Do tego dodajemy wysokiej jakości wapń dla optymalnego zdrowia kości, a także pyłek pszczeli, witaminy z grupy B, aminokwasy o szerokim spektrum działania i rośliny bogate w karotenoidy, aby pomóc zwierzętom rozwijać się. Będąc na bazie gliny, proszek ten zapewnia również wyższy poziom przyczepności zarówno do roślin, jak i owadów, zapewniając mniej odpadów i wyższy poziom spożycia.

Nasz flagowy suplement w proszku wykorzystuje wszystkie naturalne składniki, aby w bezpieczny i skuteczny sposób zaspokoić dokładne potrzeby zwierząt w niewoli. Zawiera silny, naturalny karotenoid o pełnym spektrum, który pomaga zaspokoić naturalny cykl witaminy A i zwiększyć naturalne zabarwienie. Zapewnia to co najmniej 100 IU/kg prowitaminy A, rozpuszczalnego w wodzie naturalnego źródła witaminy A dla zwierząt, którego nie można przedawkować.

EP-A to proszek zawierający składniki odżywcze, który można stosować z dowolnym gatunkiem, zapewniając całkowity spokój ducha przy wysokim poziomie biodostępnego odżywiania.


Informacje żywieniowe

Witamina B1 10mg/kg, Witamina B2 16mg/kg, Witamina B6 20mg/kg, Witamina B12 50mcg/kg, Witamina K 6mg/kg, Nikotyna 80mg/kg, Pantoten 40mg/kg, Kwas foliowy 5mg/kg, Biotyna 1000mcg/kg .


100% naturalnych składników

Wapń w proszku, glinka mineralna, aminokwasy, marchew w proszku, karotenoid z alg, kompleks witamin B, pyłek pszczeli.


Zdrowe narządy, oczy, mózg i skóra dzięki witaminom, minerałom, karotenoidom o pełnym spektrum i pyłkowi pszczelemu

  •     Całkowicie naturalny i nietoksyczny.
  •     Naturalna glinka mineralna = Pełne spektrum.
  •     Stosuj przy każdym karmieniu.
  •     Długa żywotność, zamykane etui.opakowanie 350g

Szczegóły produktu
PROMOD-RAREP350
PROMOD-RAREP350

Pasuje do Gatunku

Gatunek
Agama Brodata
Gekon
Kameleon
Płazy
Wąż
Żółw
Opinie

Napisz swoją opinię

Bezpieczne Podłoże Lignocel 3-4mm 12,5 kg - 120 L

Arcadia Earth Pro-A 350g Witaminy Codzienne dla Gadów Promo Dnia

Bezpieczny i silny naturalny proszek witaminowy o pełnym spektrum dla wszystkich egzotycznych zwierząt domowych

opakowanie 350g

Napisz swoją opinię
Mogą ci się spodobać
4 Inne produkty w tej samej kategorii

Śledź nas na Facebooku