Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij
Wszystkie Bestsellery
  Arcadia Bio Revitaliser dodatek nawóz do podłoży bioaktywnych 450g RAREPSR450
  • Arcadia Bio Revitaliser dodatek nawóz do podłoży bioaktywnych 450g RAREPSR450

  Arcadia EarthPro Bio Revitaliser 450g Nawóz Naturalny

  RAREPSR450

  100% Naturalny dodatek rewitalizujący do terrarium i wiwarium. Bezpieczny dla zwierząt

  opakowanie 450g

  53,49 zł
  Wysyłka w ciągu 24 godzin
  Ilość
  Dostępny

  Opis

  Arcadia EarthPro Bio Revitaliser 450g Nawóz Naturalny do Terrarium

  Earth Pro Bio Revtiliser to pokarm roślinny bezpieczny dla gadów i płazów. Dodatek do podłoży bioaktywnych

  Bezpieczny dla zwierząt

  opakowanie 450g


  Jest to dodatek rewitalizujący składający się ze składników odżywczych do podłoży w celu wzmocnienia roślin i wzrostu strażników.

  •     Bioaktywny
  •     W pełni naturalny
  •     Bezpieczne dla zwierząt
  •     Wysoki poziom wzrostu roślin
  •     Opiekun gotowy


  Uzupełnij żywotność podłoża

  Ten dodatek do przełomowej serii EarthPro przenosi rzeczy na zupełnie nowy poziom. Ten suplement gleby jest przeznaczony do dodawania do aktywnego terrarium lub wiwarium, aby dodać składniki odżywcze i źródła pożywienia dla wyczerpanych opiekunów (skoczogonki, woodlice itp.), a także pomóc w rozwoju żywych roślin.


  Jak używać EarthPro Bio Revitaliser ?

  Opakowanie 450 g może być używane w podłożu tropikalnym  lub w suchych warunkach, bez względu na to, czy używa się pełnego drenażu czy nie. Po prostu dodaj do istniejącego podłoża i dokładnie wymieszaj, umożliwiając rozprowadzenie organicznych składników odżywczych po całej objętości.

  W rzeczywistości jest tak skuteczny, że można go stosować w roślinach domowych, ogrodach, wszystkim, co wymaga odrobiny bio-rewitalizacji! Ten produkt może być stosowany z dowolnym bioaktywnym lub roślinnym podłożem, dając całemu środowisku bardzo potrzebne wsparcie dzięki zawartym w nim aminokwasom, minerałom i skałom wulkanicznym.


  100% naturalny bio nawóz

  Został zmieszany i opracowany w Wielkiej Brytanii zgodnie z najwyższymi standardami, aby karmić i uzupełniać systemy Bio-Active. Pomaga to zapewnić fantastyczny wzrost roślin poprzez prawidłowe dostarczanie silnych minerałów, mikro i makroelementów oraz aminokwasów. EarthPro Bio Revitiliser jest wykonany z „Organicznych” brytyjskich skał wulkanicznych i odchodów ddżownic.

  •     Łatwy w użyciu
  •     Przyjazny dla gadów, płazów i owadów
  •     Będzie karmić rośliny i Opiekunów gleby
  •     Może być stosowany w dowolnym systemie wzrostu roślin

  Więcej informacji o podłożach Bio Active


  Bioaktywne wskazówki i bezpieczeństwo

  Bio-Active to termin używany do opisania żywego ekosystemu. Systemy te stały się niezwykle popularne w ciągu ostatnich kilku lat i nie bez powodu. System Bio-Active nie tylko lepiej wygląda dla hodowcy, ale zapewnia wzbogacenie, niezbędne korzyści w zakresie witamin, minerałów i flory bakteryjnej  żywym mieszkańcom wiwariów i terrariów.


  Systemy bioaktywne są zwykle prowadzone w formie żywej, a rośliny te potrzebują pożywienia, wody, przepływu powietrza i światła, aby się rozwijać. Korzystanie z systemu wzrostu roślin Arcadia Jungle Dawn LED znacznie zwiększy poziom światła i PAR w twoim systemie i zachęci do wzrostu roślin.


  „Ekipę sprzątającą” z mikrofauny można łatwo kupić i dodać do EarthMix. Te małe bezkręgowce nie tylko pomogą utrzymać glebę odwróconą i napowietrzoną, ale także zamienią odpady zwierzęce z powrotem w przydatną żywność roślinną. Sugerujemy dodanie 3 pojemników do systemu o szerokości 50-100cm pierwszego dnia, a następnie dodawanie jednego pojemnika na miesiąc.


  Arcadia Reptile EarthMix został gruntownie przetestowany pod kątem bezpieczeństwa, w rzeczywistości dostarcza niezbędnych witamin i minerałów o pełnym spektrum gadom, jeśli jest spożywany w niewielkich ilościach, jak to ma miejsce na wolności. Musimy jednak zwracać uwagę na dzikie środowisko zwierząt, które trzymamy. Jeśli zapewnimy ciepło i światło, w tym promieniowanie UVB, do odpowiedniego poziomu w ramach metody światła i cienia, ryzyko zniszczenia flory i fauny w glebie jest usuwane.  Szczegóły produktu
  RAREPSR450
  844046012128
  RAREPSR450
  Opinie

  Napisz swoją opinię

  Panel Grzewczy do Terrarium i Inkubacji 31x21cm 50W

  Arcadia EarthPro Bio Revitaliser 450g Nawóz Naturalny

  100% Naturalny dodatek rewitalizujący do terrarium i wiwarium. Bezpieczny dla zwierząt

  opakowanie 450g

  Napisz swoją opinię
  Mogą ci się spodobać
  4 Inne produkty w tej samej kategorii

  Nr Referencyjny SKU:: AREPSR3500

  Marka: ARCADIA

  Arcadia Bio Revitaliser 3,5kg - Organiczny Środek do Terrarium, Wiwarium Kondycjonujący Glebę

  Recenzje: 0

  Arcadia Bio Revitaliser to całkowicie organicznym środkiem kondycjonującym glebę opartym na glebie wulkanicznej i bogatym w składniki odżywcze pochodzące z odchodów dżdżownic. Zapewnia szybki wzrost roślin. Gramatura opakowania: 3,5kg Idealny do:terrariów dla płazów terrariów dla gadów (skoczki, żaby itp.) terrariów dla owadów wiwariów

  Cena 159,99 zł
  Więcej
  Dostępny
  Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

  Śledź nas na Facebooku