Wszystkie Bestsellery

Arcadia Earth Mix 5L Bio-Podłoże FOREST do Terrarium Roślinnego

RARE5

Podłoże Bioaktywne wspomagające rozwój roślin
Opakowanie 5 Litrów

54,66 zł
Wysyłka w ciągu 24 godzin
Ilość
Dostępny

Opis

Arcadia Earth Mix 5L Biopodłoże Forest do roślinnego terrarium

Bio EarthMix Forest - Edycja Leśna

Opakowanie 5 litrów

  •     Bioaktywny
  •     Wysoki poziom wzrostu roślin
  •     Gotowy dla insektów sprzątających.


Arcadia Reptile „EarthMix” została zaprojektowana przez ekspertów jako najlepszy wybór w bezpiecznym i skutecznym „bio-aktywnym” podłożu do wiwarium i terrarium.

EarthMix jest czystym, bezpiecznym w użyciu, bogatym w minerały, gotowym podłożem Bio-Active, które w przeciwieństwie do innych podłoży dostępnych na rynku nie zawiera nienaturalnych cząstek, które mogłyby prowadzić do uderzenia. Posiadanie odpowiednich „stosunków” mieszania między „Mineral” i „Organics” pomaga wspierać żywotne gatunki opiekunów używane w systemach Bio-Active.

Arcadia Reptile EarthPro-EarthMis jest pełna „organicznej dobroci” i może być uważana za „przedkarmioną”. Oznacza to, że "opiekunowie" czyli fauna sprzątająca może zostać dodana od pierwszego dnia i zacznie się rozwijać. Jeśli chcesz dalej wspierać swoich opiekunów, możesz użyć EarthPro-CustodianFuel.


Arcadia Earth Mix Forest zawiera organiczną skałę wulkaniczną

Jest to specjalny dodatek w celu zwiększenia drenażu i zawartości biodostępnych minerałów

EarthMix może być używany z dowolnymi gatunkami gadów, płazów i bezkręgowców, jest gotowy do użycia przez opiekunów i zapewni niesamowity wzrost roślin. Jest tak wszechstronny i z powodzeniem używaliśmy go w przypadku węży, jaszczurek, żab i salamandr w siedzibie Arcadia Reptile.

Można go spryskiwać regularnie w przypadku gatunków wymagających nieco większej wilgotności lub po prostu ograniczyć zamgławianie do jednego obszaru dla gatunków pochodzących z bardziej suchych środowisk, ponieważ stworzy to niewielki obszar wilgotności, jeśli wybierze go gad.

Widzieliśmy wiele nowych zachowań pokazywanych przez gady, na których go używamy, których wcześniej nie widzieliśmy. Na przykład węże z bibelotami będą robić tunele i przekopywać się przez nie, a jaszczurki o oczach pokochają je kopać. W ten sposób pomaga nam tworzyć wzbogacające środowiska dla naszych egzotycznych zwierzaków.


  •     Bezpieczny i skuteczny.
  •     Może być stosowany dla wszystkich gatunków we wszystkich rodzajach wybiegów.
  •     Gotowy dla insektów sprzątających.
  •     Wysoki poziom wzrostu roślin.

WYBIERZ WARIANT
RARE5
844046001078
RARE5

Pasuje do Gatunku

Gatunek
Dla owadów
Gekon
Kameleon
Płazy
Żółw
Mogą ci się spodobać
4 Inne produkty w tej samej kategorii

Nr Referencyjny SKU:: PRBLOCK2500M

Marka: Reptiblock

REPTIBLOCK Podłoże Włókno Kokosowe ŚREDNI 2,5 kg 40L

Reptiblock Chips Średni - Prasowane Włókno z Kokosa - Odpylone podłoże kokosowe do terrarium klasy PREMIUM  Dla gadów i płazów w postaci chipsów kokosowych. Idealne dla Węża, agamy, kameleona, żółwia, chomika, myszy, gekona i innych jaszczurek i gryzoni oraz jako dodatek do podłoży dla roślin Opakowanie 2,5 kg - 40L Chips średniej wielkości

Cena 49,99 zł
Więcej
Dostępny

Nr Referencyjny SKU:: PRBLOCK2500L

Marka: Reptiblock

REPTIBLOCK Podłoże Chips Kokosowy 2,5 kg 40L GRUBE

Reptiblock Gruby Chips L - Prasowane Włókno z Kokosa - Odpylone podłoże kokosowe do terrarium klasy PREMIUM  Dla gadów i płazów w postaci chipsów kokosowych. Idealne dla Węża, agamy, kameleona, żółwia, chomika, myszy, gekona i innych jaszczurek i gryzoni oraz jako dodatek do podłoży dla roślin Opakowanie 2,5 kg - 40 L Breederblock - 6/12mm GRUBY Chips

Cena 49,99 zł
Więcej
Dostępny
Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Śledź nas na Facebooku