Wszystkie Bestsellery
Arcadia Thermal Zoo Pro Zestaw Kombo Oświetlenie + Grzanie T5 + Żarówka grzewcza
 • Arcadia Thermal Zoo Pro Zestaw Kombo Oświetlenie + Grzanie T5 + Żarówka grzewcza
 • Arcadia Thermal Zoo Pro Klosz oprawa do terrarium dla gadów KOMBO świetlówka LED i Żarówka grzewcza
 • Arcadia Thermal Zoo Pro Klosz oprawa do terrarium dla gadów KOMBO Ogrzewanie Oświetlenie terrarium zestaw

Arcadia Thermal Zoo Pro Zestaw Kombo Oświetlenie + Grzanie

RARTZ1X
Ocena 

Arcadia Reptile Thermal Zoo Pro - Hybrydowy zestaw oświetlenia i ogrzewania


Dostępny w 2 wariantach:

     1x T5 + 1x LED + 2x Lampa wygrzewająca lub
     2x T5 + 2x lampa do wygrzewania

Wariant
950,00 zł
950,00 zł - 1 070,00 zł
Wysyłka w ciągu 24 godzin
Ilość
Dostępny

Opis

Arcadia Reptile Thermal Zoo Pro Hybrid - ZESTAW KOMBO Oświetlenie i Ogrzewanie dla gadów

Dostępny w 2 wariantach:

   RARTZ1X i RARTZ2XZestaw RARTZ1X zawiera:

 • Obudowa z kablem
 • 2 sztuki Oprawa T5 ze świetlówką ProT5 24W 6% FOREST
 • 1 sztuka żarówka grzewcza Solar Basking Flood 100 z oprawką
 • 1 sztuka żarówka grzewcza Arcadia Reptile Deep Heat Projector z oprawką

Zestaw RARTZ2X zawiera:

 • Obudowa z kablem
 • 1 sztuka Oprawa T5 ze świetlówką ProT5 24W 6% FOREST
 • 1 sztuka Jungle LED Bar - 34W
 • 1 sztuka żarówka grzewcza Solar Basking Flood 100 z oprawką
 • 1 sztuka żarówka grzewcza Arcadia Reptile Deep Heat Projector z oprawką


Wydajna oprawa hybrydowa o pełnym spektrum oświetlenia uv-b, led z lampami grzewczymi

ThermalZooPro wykorzystuje najnowszą technologię Arcadia, aby zaprojektować użyteczną i mierzalną strefę wygrzewania pod oprawą. Jest elegancki, stylowy, elastyczny, niezawodny, ręcznie robiony, z możliwością łączenia, przystępny cenowo i przystosowany do przyszłej modyfikacji

Kontrolowane ogrzewanie

Thermal Zoo Pro posiada 2 niezależnie przełączane i podłączane źródła ciepła. Oznacza to, że możesz łatwo odizolować każdą oprawę lampy grzewczej i oczywiście osobno przepuścić każdą z nich przez termostatyczny regulator i dimmer.

W pełni adaptowalny

ThermalZooPro ma 2 niezależnie przełączane źródła ciepła oraz do wyboru 2 oprawy ProT5 lub 1 ProT5 i 1 listwę LED JungleDawn.

Wierzymy, że ThermalZooPro jest zarówno elastyczny, jak i przyszłościowy. Rozumiemy przez to, że możesz łatwo zmienić % lampy UV-B w oprawie ProT5 oraz oczywiście typ i moc lampy grzewczej, ale możesz również łatwo wymienić ProT5 na listwę LED JungleDawn, jeśli potrzebujesz.

Tak więc, jeśli kupisz podwójną oprawę ProT5 i uznasz, że potrzebujesz dodatkowego światła widzialnego, możesz po prostu odłączyć jedną z opraw ProT5 i zastąpić ją oryginalną belką JungleDawn-Led.

"Odporna na przyszłość"

Co rozumiemy przez „przyszłość”, zawsze staramy się aktualizować i ulepszać nasze oprawy i lampy, dlatego ThermalZooPro został zaprojektowany w taki sposób, aby umożliwić wymianę i wymianę przyszłych generacji produktów w miarę ulepszania i aktualizacji . ThermalZooPro jest również dostarczany z 4-punktowym systemem zawieszania zawartym w pudełku.

Można łączyć kilka zestawów razem

TAK! Możesz połączyć ThermalZooPro. Wystarczy dodać jeden z naszych kabli łączących, aby uruchomić oświetlenie dla maksymalnie 3 opraw ThermalZooPro z tylko jednego źródła zasilania.

Więcej informacji o Arcadia Thermal Zoo Pro

Gady są naprawdę "zasilane energią słoneczną", wykorzystując moc słońca do pobierania energii, której potrzebują do życia, ale także do utrzymania podstawowych cykli biologicznych w ciele, takich jak cykl D3.

Jedyną rzeczą, która jest całkowicie jasna, jest to, że słońce jest jedynym źródłem, a jego energia spływa na nas jako ziemskie promieniowanie ultrafioletowe, światło widzialne i naziemna podczerwień. To właśnie ta mieszanka energii jest wykorzystywana przez gady (całe życie), dlatego ważne jest dla nas, jako skutecznych hodowców, aby dostarczać nasze oświetlenie w podobny sposób. ThermalZooPro pomoże Ci zapewnić ciepło, promieniowanie UV i światło widzialne w odpowiednich ilościach i  w dużym spektrum użytkowym.

Możesz ustawić go zgodnie z Twoimi wymaganiami

Wszystkie typy i style wybiegów wymagają różnych lamp, aby umożliwić nam jako hodowcom zapewnienie odpowiedniej ilości ciepła i światła, aby zaspokoić potrzeby każdego hodowanego gatunku.
ThermalZooPro można wyposażyć w dowolną lampę z naszej oferty grzewczej, a nawet lampy HO-T5 o mocy 24 W, aby spełnić te potrzeby. Obejmują one:

 •     Solar Basking Flood,
 •     Solar Baskin Spot
 •     Lampy halogenowe,
 •     Emitery Deep Heat Projector,
 •     Lampa do wygrzewania 80W D3
 •     Grzejniki ceramiczne.
 •     Możesz użyć D3 6%,
 •     D3+ 12% lub
 •     DragonLamp 14% UV-B, aby zapewnić prawidłowe warunki dla Twojego gatunku.Proszę skorzystać z wykresów projekcyjnych na pudełku, w instrukcji i na naszej stronie internetowej w celu dokonania właściwych wyborów. Skorzystaj z naszego bezpłatnego przewodnika po oświetleniu, aby dowiedzieć się, ile promieniowania UV wymaga twój gatunek.

ThermalZooPro został stworzony na zamówienie i może być wyposażony w mieszankę lamp grzewczych i UV, których potrzebujesz dla swojego gatunku (nie martw się, zapewniamy lampę grzewczą SolarBaskingFlood, oryginalny emiter Arcadia Reptile Deep Heat Projector i 24W D3 6% UV -B lampa w każdym pudełku, aby pomóc Ci wystartować). W ten sposób możesz łatwo zmienić typ lampy grzewczej lub % lampy UV-B według potrzeb. Aby dokonać właściwego wyboru, skorzystaj z lampy cieplnej i wykresów UVI.

ThermalZooPro ma to wszystko!

Niezależnie od tego, czy masz większy dom nadrzewny z górnym ekranem, większe wiwarium naziemne, czy też potrzebujesz zawiesić osprzęt lub elementy wyposażenia w większym pokoju lub ogrodzeniu zoologicznym, ThermalZooPro może być dostosowany do użytku dla Ciebie. Możliwości są nieograniczone, jak widzieliśmy w przypadku naszych innych akcesoriów zoologicznych SuperZoo i ZooBar, dostarczyliśmy niezbędną energię do wszystkiego, od słonia po motyle i wszystko pomiędzy z tą technologią. ThermalZooPro zapewnia te zalety zarówno domowemu opiekunowi, jak i kolekcji zoologicznej.

Dostosowaliśmy nasze najlepiej sprzedające się oprawy ProT5 i JungleDawn-LED BAR tak, aby ich projekcja światła krzyżowała się ze źródłami ciepła znajdującymi się pod oprawą. Gwarantuje to płynny przepływ światła o pełnym spektrum w całym widmie naziemnym od UV do IR.

Szczegóły produktu
RARTZ1X

Pasuje do Gatunku

Gatunek
Gekon
Gatunek
Agama Brodata
Gatunek
Żółw
Gatunek
Kameleon
Gatunek
Wąż
Gatunek
Płazy

Specyficzne Referencje

ean13
5060127657032
mpn
RARTZ1X
Opinie

Napisz swoją opinię

Panel Grzewczy do Terrarium i Inkubacji 31x21cm 50W

Arcadia Thermal Zoo Pro Zestaw Kombo Oświetlenie + Grzanie

Arcadia Reptile Thermal Zoo Pro - Hybrydowy zestaw oświetlenia i ogrzewania


Dostępny w 2 wariantach:

     1x T5 + 1x LED + 2x Lampa wygrzewająca lub
     2x T5 + 2x lampa do wygrzewania

Napisz swoją opinię
Mogą ci się spodobać
4 Inne produkty w tej samej kategorii

Śledź nas na Facebooku