Wszystkie Bestsellery

  Arcadia Earth Pro Turtle Gold 300g Pokarm dla żółwia wodnego

  RAREPTG300

  Naturalny Pokarm dla żółwi wodnych w postaci pelletu

  Opakowanie 300g.

  61,49 zł
  Wysyłka w ciągu 24 godzin
  Ilość
  Dostępny

  Opis

  Arcadia Earth Pro Turtle Gold 300g Pokarm dla Żółwi wodnych

  Naturalna i zbilansowana mieszanka granulowanych pokarmów dla żółwi wodnych

  Opakowanie 300g.

  Wysoka Jakość

  EarthPro-TurtleGold to „złoty standard” w pielęgnacji żółwi wodnych. Jest to naturalna i zbilansowana mieszanka pokarmowa granulowana dla wszystkich żółwi wodnych. Opracowany i wyprodukowany w Wielkiej Brytanii zgodnie z najwyższym możliwym standardem.

  Ta bogata w składniki odżywcze mieszanka granulek zawiera odpowiednią równowagę ryb, krewetek, dwóch gatunków owadów, bezkręgowców wodnych, niezbędnej materii roślinnej, ślimaków, dżdżownic, witamin, naturalnych minerałów o pełnym spektrum, olejków eterycznych/tłuszczów i probiotyku.

  TurtleGold powinien być używany razem z innymi roślinami i żywymi pokarmami, aby zapewnić fantastyczne odżywianie, różnorodność diety i wzbogacenie.


  Pełno naturalnej żywności

  Nasza karma dla żółwi zawiera pełnoziarnistą mączkę rybną i algi, które są dobrze znane z dostarczania witamin A i E i powinny być stosowane razem z dobrze ustawionym źródłem promieniowania UVB.

  Aby zapewnić optymalne zdrowie, dodawane są różnorodne składniki. Po raz pierwszy do mieszanki dodano ślimaki i dżdżownice, aby stworzyć najbardziej zróżnicowaną dietę dostępną dla żółwi.

  Pellety te zostały zaprojektowane tak, aby były zarówno atrakcyjne, jak i smaczne, i opadają, aby umożliwić karmienie przydenne, w tym żółwie piżmowe, w naturalny sposób. W rzeczywistości sposób, w jaki tonie, a następnie uwalnia aromat, który zachęci żółwia do wciągnięcia go do pyska, co jest techniką dzikiego odżywiania.


  100% naturalnych składników

  Pszenica, Łosoś Mączka Rybna, Soja, Wapń, Krewetka, Jedwabnik, Lucerna, Glina Mineralna, Biała Mączka Rybna, Mączka Z Lnu, Mącznik Mącznika, Zielony Groszek, Szpinak, Kryl, Rozwielitka, Marchew, Białko Ziemniaczane, Spirulina, Wodorosty, Drożdże Piwne, Dżdżownica, Ślimak, Ochotka, Mniszek Lekarski, Seler, Brokuły, Probiotyk**.

  Informacje żywieniowe

  Witamina B1 10mg/kg, Witamina B2 16mg/kg, Witamina B6 20mg/kg, Witamina B12 50mcg/kg, Witamina K 6mg/kg, Nikotyna 80mg/kg, Pantoten 40mg/kg, Kwas foliowy 5mg/kg, Biotyna 1000mcg/kg .


  Opakowanie 300g.

  Szczegóły produktu
  RAREPTG300
  0844046014054
  RAREPTG300

  Pasuje do Gatunku

  Gatunek
  Żółw
  Opinie

  Napisz swoją opinię

  Arcadia Earth Pro Turtle Gold 300g Pokarm dla żółwia wodnego

  Arcadia Earth Pro Turtle Gold 300g Pokarm dla żółwia wodnego

  Naturalny Pokarm dla żółwi wodnych w postaci pelletu

  Opakowanie 300g.

  Napisz swoją opinię
  Mogą ci się spodobać
  4 Inne produkty w tej samej kategorii
  Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

  Śledź nas na Facebooku