Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij
Wszystkie Bestsellery

  Arcadia Earth Pro Custodian Fuel 80g Pokarm dla Insektów

  RAREPCF80

  Pokarm pelet dla Ekipy sprzątającej, Oniscidea, Szarańczy, Świerszczy, Chrząszczy i innych insektów

  Opakowanie 80 gram

  38,14 zł
  Wysyłka w ciągu 24 godzin
  Ilość
  Dostępny

  Opis

  Arcadia Earth Pro Custodian Fuel 80g Pokarm dla Insektów sprzątających.

  Wszystkie naturalne składniki, aby zapewnić silną kolonię opiekunów i nie tylko.

  Pokarm pelet dla:    

  • Oniscidea
  •  Szarańcza
  • Świerszczy
  • Chrząszczy
  • Ekipa sprzątająca


  Wzmocnij swoją bioaktywną załogę sprzątającą

  EarthPro-CustodianFuel jest łatwym w użyciu, silnym pokarmem dla skoczogonków i innych opiekunów, w tym równonogów i karaluchów. Został również granulowany w celu ułatwienia użycia. Poprzez dokładne karmienie naszych opiekunów zachęcamy ich do rozmnażania się i bycia źródłem pozytywnego odżywiania.

  W systemach bioaktywnych opiekunowie są wykorzystywani do usuwania odpadów z obudowy. Oczywiście my jako opiekunowie nadal musimy regularnie sprawdzać odchody i niezjedzoną żywność, a częstotliwość tych kontroli będzie zależeć od gatunku i wielkości wybiegu, ale opiekunowie pomagają w rozkładaniu materii organicznej.

  Oczywiście twoja ekipa sprzątająca może przetrwać tylko na tym jako źródle pożywienia, ale aby upewnić się, że dobrze się rozwijają i lepiej wykonują swoją pracę, ważne jest, aby je nakarmić.

  Łatwe w użyciu

  Nic nie jest silniejsze ani łatwiejsze w użyciu, jeśli chodzi o karmienie Opiekunów. EarthPro-CustodianFuel jest po prostu wciskany poza zasięgiem wzroku do podłoża, gdzie ulega rozkładowi i staje się „zupą bogatą w składniki odżywcze”, z której mogą żywić się bezkręgowce.

  Dla tych małych gatunków, w tym żab dart oraz niedawno przeobrażonych żab i ropuch, skoczogonki są również doskonałym źródłem pożywienia. Dla innych gadów, w tym gekonów lampartów i młodych brodatych smoków lub monitorów bosc, aby wymienić tylko kilka, więksi opiekunowie są również źródłem pożywienia. Po spożyciu opiekunowie stają się mile widzianym dodatkiem do zróżnicowanej diety gadów lub płazów. W związku z tym CustodianFuel może być również uważany za pokarm obciążający jelito, ponieważ poprawi jakość odżywczą tych bezkręgowców.


  Informacje żywieniowe

  Witamina B1 10mg/kg, Witamina B2 16mg/kg, Witamina B6 20mg/kg, Witamina B12 50mcg/kg, Witamina K 6mg/kg, Nikotyna 80mg/kg, Pantoten 40mg/kg, Kwas foliowy 5mg/kg, Biotyna 1000mcg/kg .


  100% naturalnych składników

  Mączka Kukurydziana, Węglan Wapnia, Mąka Pszenna, Drożdże Piwne, Marchewka, Zielony Groszek, Grzyb w Proszku, Spirulina.

      Granulowany dla łatwości użytkowania.
      Długa żywotność, zamykane etui.
      Opakowanie 80 gramów

  Opakowanie 80g.

  Szczegóły produktu
  RAREPCF80
  844046012180
  RAREPCF80

  Pasuje do Gatunku

  Gatunek
  Dla owadów
  Opinie

  Napisz swoją opinię

  Arcadia Earth Pro Custodian Fuel 80g Pokarm dla Insektów

  Arcadia Earth Pro Custodian Fuel 80g Pokarm dla Insektów

  Pokarm pelet dla Ekipy sprzątającej, Oniscidea, Szarańczy, Świerszczy, Chrząszczy i innych insektów

  Opakowanie 80 gram

  Napisz swoją opinię
  Mogą ci się spodobać
  3 Inne produkty w tej samej kategorii
  Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

  Śledź nas na Facebooku